Sochinenya.com > Школа > 5 класс > сочинения по украинскому языку > Берегти природу — обов’язок кожного

Берегти природу — обов’язок кожного

Берегти природу — обов’язок кожного. Нас оточують дерева, квіти, птахи, тварини, вода, повітря. Усе це природа, але ми зазвичай не помічаємо її, бо ми надто замиловані самими собою. Давайте зупинимося на хвилину й поглянемо навкруги.

Людина є невід’ємною часткою живої природи, або, як кажуть учені, біосфери. З довкілля людина видобуває все,1 щоб підтримувати своє життя. Ось тут треба зрозуміти: ми беремо в борг або ж користуємося тим, що нам дійсно належить? Сьогодні переважає перша точка зору. Ми беремо в борг у природи, і цей борг уже давно є неоплатним. Ландшафт спотворено, повітря отруєно, надра вичерпано. Та недаремно кажуть, що природа — це сувора, але справедлива мати. Якщо зараз ми вибачимося перед нею й намагатимемось обмежити свої потреби, то вона обов’язково надасть людству ще один шанс.

Що може зробити людина для збереження природи? Виявляється, дуже багато. Наприклад, даремно не витрачати воду, не засмічувати вулиці, брати участь у різноманітних природоохоронних акціях і ще багато іншого. А перш за все людина має усвідомити власну причетність до біосфери — тієї самої природи, яка оточує нас кожну мить нашого життя.

Добавить комментарий

Sochinenya.com > Школа > 5 класс > сочинения по украинскому языку > Берегти природу — обов’язок кожного

Берегти природу — обов’язок кожного

Берегти природу — обов’язок кожного. Нас оточують дерева, квіти, птахи, тварини, вода, повітря. Усе це природа, але ми зазвичай не помічаємо її, бо ми надто замиловані самими собою. Давайте зупинимося на хвилину й поглянемо навкруги. Read on »

Добавить комментарий