Sochinenya.com > Школа > 7 класс > сочинения по рускому языку > Чим мені сподобався карлик Жабенятко (за однойменним оповіданням Е. По) твір

Чим мені сподобався карлик Жабенятко (за однойменним оповіданням Е. По) твір

Чим мені сподобався карлик. Оповідання Едгара По «Жабенятко» присвячене неймовір­ній пригоді, що сталася в країні з жорстоким та дурним правителем. У ті часи при дворах королів жили блазні-карлики. Таким блазнем і був Жабенятко. Його так звали тому, що він ходив не так як усі, а підстрибуючи. Колись його привезли із далеких країв разом із молодою дівчиною, теж карликом, яка вміла дивовижно танцювати. Дівчину звали Тріпеттою. Кар­лики були нерозлучні.

Одного разу король вирішив улаштувати маскарад. Він хотів побавити своїх гостей, і тому запросив на маскарад Жабенят­ко і Тріпетту. Король та міністри недобре жартували над кар­ликами: вони примушували Жабенятко пити вино, а коли Тріпетта заступилася за друга, король відштовхнув її і ви­хлюпнув вино їй в обличчя. Але Жабенятко стримав свій гнів. Гості вимагали, щоб Жабенятко показав що-небудь новеньке для свята. Він запропонував грати у «вісім скутих орангутан­гів». Орангутангами погодились переодягнутися король та сім міністрів. їх обмазали дьогтем, покрили товстим шаром пря­дива і скували довжелезним ланцюгом. І коли орангутанги почали бігати по залі, як дикі звірі, і лякати гостей, карлик зачепив ланцюг за гачок люстри. Усі сміялися, побачивши, що орангутанги несподівано зависли на ланцюгу в повітрі. Жабенятко підніс до них смолоскип і костюми «орангутан­гів» відразу запалали.

Хоча Жабенятко був фізично слабкою істотою, він виявив­ся гордим, сміливим та винахідливим. А ще він був справж­нім другом. Він не захотів більше терпіти несправедливе і зневажливе ставлення до себе і Тріпетти і знайшов спосіб роз­правитися зі своїми мучителями.

Добавить комментарий

Sochinenya.com > Школа > 7 класс > сочинения по рускому языку > Чим мені сподобався карлик Жабенятко (за однойменним оповіданням Е. По) твір

Чим мені сподобався карлик Жабенятко (за однойменним оповіданням Е. По) твір

Чим мені сподобався карлик. Оповідання Едгара По «Жабенятко» присвячене неймовір­ній пригоді, що сталася в країні з жорстоким та дурним правителем. У ті часи при дворах королів жили блазні-карлики. Таким блазнем і був Жабенятко. Його так звали тому, що він ходив не так як усі, а підстрибуючи. Колись його привезли із далеких країв разом із молодою дівчиною, теж карликом, яка вміла дивовижно танцювати. Дівчину звали Тріпеттою. Кар­лики були нерозлучні. Read on »

Добавить комментарий

Дарим 300 рублей на твой заказ!
Оставьте заявку, и в течение 5 минут на почту вам станут поступать предложения!
Мы дарим вам 300 рублей на первый заказ!