Sochinenya.com > Школа > 6 класс > сочинения по украинскому языку > Де хотів би я відпочити влітку і чому?

Де хотів би я відпочити влітку і чому?

Де хотів би я відпочити влітку і чому? Закінчується ще один навчальний рік. Скоро продзве­нить останній дзвоник, почнуться літні канікули. Усі хлопці прагнуть поїхати із великого гомінкого міста в село чи в табір відпочинку. Настав час і мені подумати про це.

Цього літа мені хочеться поїхати в маленьке мальовни­че карпатське село до своєї старенької, але завжди моло­дої душею бабусі. Саме там народилася моя мати, там ми­нуло її дитинство, там вона познайомилась з батьком. Тому цей край — батьківщина нашої сім’ї.

Мені хочеться поїхати туди ще йтому, що саме там мож­на добре відпочити. Околиці села — найкрасивіші місця у світі. Влітку воно все потопає в зелені. Біля кожної хати великі садки і багато-багато квітів. Поля пшениці і жита, наче золоте коло, оточують село. А десь там вдалині почина­ється великий ліс. Він, мабуть, схожий на інші, але є в ньо­му щось таке особливе, своє, чого немає в інших лісах.

А ще в селі на мене чекає багато гарних і вірних друзів. Кожного разу, під’їжджаючи туди, починаю хвилювати­ся. Це через те, що знову побачу давніх знайомих. Якими вони стали за цей рік? Як зустрінуть мене? Але хвилюван­ня мої даремні. Завжди ці зустрічі дарують багато радощів.

Протягом літа я не сумую зі своїми однолітками: так багато у нас різних справ і розваг.

Тільки наприкінці канікул починаю сумувати за містом, школою, мамою і татом.

Я був би страшенно задоволений, якби поїхав до свого села. Але мама каже, що вже замовила путівку в табір відпочинку. Там, звичайно, теж буде добре, проте у ба­бусі краще.

Sochinenya.com > Школа > 6 класс > сочинения по украинскому языку > Де хотів би я відпочити влітку і чому?

Де хотів би я відпочити влітку і чому?

Де хотів би я відпочити влітку і чому? Закінчується ще один навчальний рік. Скоро продзве­нить останній дзвоник, почнуться літні канікули. Усі хлопці прагнуть поїхати із великого гомінкого міста в село чи в табір відпочинку. Настав час і мені подумати про це. Read on »