Sochinenya.com > Школа > 8 класс > Дивосвіт поруч сочинение

Дивосвіт поруч сочинение

Дивосвіт поруч. У кожної людини є так звана «мала батьківщина», до якої вона прикипає серцем. Ця земля здається наймилішою в світі, бо людина там виросла, звідти її проводжала мати у далекі світи. Там вона навчилася розрізняти добро і зло, там було перше кохання. Мелодії рідного краю, його письменники, художники викликають гордість, а твори, в яких згадують рідні місця, відразу стають улюбленими.

Слобожанщина! Прекрасна і щедра талантами земля. Можна назвати багато імен, які прославили її. Дивна, загадкова земля — «мала батьківщина». Її світло з нами завжди. Наймилішими завжди є і будуть ті прості, незначні для стороннього ока деталі, які найбільш повно характеризують рідне. Ці деталі завжди будуть з людиною. Дорослі розказують, що світ малої батьківщини лишає відбиток на всій долі людини.

Здається, ці звичайнісінькі деталі, повз які проходиш, не помічаючи їх, коли живеш на рідній землі, перетворюються в образи-символи, коли ти знаходишся далеко від рідного краю, його пахощів, смаку його хліба.

А нашій Слобожанщині є чим пишатися. Про одного лише Сірка знає вся Україна. Пам’ятник кошовому отаману знаходиться в центрі міста Мерефи Харківського району Харківської області, на малій батьківщині славетного козака.

Дивосвіт оточує нас, він поруч, треба лише навчитися бачити його.

Добавить комментарий

Sochinenya.com > Школа > 8 класс > Дивосвіт поруч сочинение

Дивосвіт поруч сочинение

Дивосвіт поруч. У кожної людини є так звана «мала батьківщина», до якої вона прикипає серцем. Ця земля здається наймилішою в світі, бо людина там виросла, звідти її проводжала мати у далекі світи. Там вона навчилася розрізняти добро і зло, там було перше кохання. Мелодії рідного краю, його письменники, художники викликають гордість, а твори, в яких згадують рідні місця, відразу стають улюбленими. Read on »

Добавить комментарий