Sochinenya.com > Школа > 6 класс > сочинения по украинскому языку > Найкраще в людині — її душа

Найкраще в людині — її душа

Найкраще в людині — її душа. До нашого класу прийняли новеньку дівчинку. Вона була негарна, не така спритна, як інші, та ще й в окуля­рах. Дівчата неприязно поставилися до новенької, хлопці також. Тетяна, так звали дівчинку, вчилася добре, але по­чувалася в класі дуже самотньо.

Взимку, коли лютував грип, вона захворіла і десь близь­ко тижня її не було в школі. Ми всі якось про неї і не зга­дували. Наш класний керівник весь час казала нам, щоб хтось зателефонував їй чи зайшов відвідати.

Ось ми з Сашком вирішили зробити добру справу і за­вітати до Тетяни. Двері нам відчинила її мати і запроси­ла в кімнату. Те, що ми побачили, нас вразило. Вся кімна­та була в якихось масках, черепашках, томагавках, і чого там тільки не було. Тетяна розповіла, що її батько пра­цює на кораблі, багато чого бачив у своєму житті і на згадку про ті місця, де побував, привозив фотографії, слай­ди та сувеніри.

Ми наче поринули в якийсь казковий світ, роздивля­лись все, слухали розповіді Тетяни, яка багато читала, і не зчулися, як настав вечір. Коли ми вийшли від дівчинки, Сашко зауважив, що ніколи йому не було так цікаво, як сьогодні. Я теж про це подумав.

Потім ми часто заходили в гості до дівчинки і переко­нувалися, що якими ж були дурнями, коли за зовнішні­стю не роздивилися душевної щирості Тетянки. Тепер ми дружимо всі втрьох і збираємося стати великими мандрів­никами. Отже, я зрозумів: головне в людині — це краса душі, а не зовнішність.

Sochinenya.com > Школа > 6 класс > сочинения по украинскому языку > Найкраще в людині — її душа

Найкраще в людині — її душа

Найкраще в людині — її душа. До нашого класу прийняли новеньку дівчинку. Вона була негарна, не така спритна, як інші, та ще й в окуля­рах. Дівчата неприязно поставилися до новенької, хлопці також. Тетяна, так звали дівчинку, вчилася добре, але по­чувалася в класі дуже самотньо. Read on »