сочинения по украинскому языку

Гроза. Якось теплим вересневим днем ми пішли з хлопцями до лісу. Сонечко гаряче припікало. Блакитне небо було чисте і прозоре. Жовто-багряне листя весело шелестіло від подиху легенького вітерця.

У лісі було дуже урочисто. Сонячні промінчики падали на золотаве листя, створюючи атмосферу свята і гармонії. Подробно

Золота осінь. Згасло веселе барвисте літо, і вересень став повноправ­ним господарем у лісах, полях, на річках і ставках. Вранці вже незвично холодно, а вдень сонечко, наче на згадку про літо, весело пригріває. Відпочивають після тривалої і ви­снажливої праці поля. Подробно

Мій сусід по парті. Вже другий рік я сиджу за однією партою із Олесем. Він непоганий хлопчик, але неслухняний та неуважний на уроках. Олесь, як ніхто, вміє зберігати чужі таємниці, впев­нено виходити до дошки, не маючи домашнього завдання, швидко та без помилок переписати Подробно

Бабуся в моїй пам’яті. Диво-спогад лине до мене. Немає вже моєї бабусі, але її очі, обличчя, ніжна і тиха розмова і зараз бентежать душу.

З усмішкою щастя на устах, усім своїм виглядом ви­промінюючи радість, зустрічала вона мене біля свого дому. Подробно

Катерину Білокур ми знаємо за картинами «Напро­весні», «Привіт урожаю», «Сніданок». Усі її твори пройняті щирою любов’ю до рідного краю. Саме тому природа на її полотнах одухотворена, вона наче жива, надихає нас на гарні вчинки.

Подробно