сочинения по украинскому языку

Гроза. Якось теплим вересневим днем ми пішли з хлопцями до лісу. Сонечко гаряче припікало. Блакитне небо було чисте і прозоре. Жовто-багряне листя весело шелестіло від подиху легенького вітерця.

У лісі було дуже урочисто. Сонячні промінчики падали на золотаве листя, створюючи атмосферу свята і гармонії. Подробно

Золота осінь. Згасло веселе барвисте літо, і вересень став повноправ­ним господарем у лісах, полях, на річках і ставках. Вранці вже незвично холодно, а вдень сонечко, наче на згадку про літо, весело пригріває. Відпочивають після тривалої і ви­снажливої праці поля. Подробно

Мій сусід по парті. Вже другий рік я сиджу за однією партою із Олесем. Він непоганий хлопчик, але неслухняний та неуважний на уроках. Олесь, як ніхто, вміє зберігати чужі таємниці, впев­нено виходити до дошки, не маючи домашнього завдання, швидко та без помилок переписати Подробно

Бабуся в моїй пам’яті. Диво-спогад лине до мене. Немає вже моєї бабусі, але її очі, обличчя, ніжна і тиха розмова і зараз бентежать душу.

З усмішкою щастя на устах, усім своїм виглядом ви­промінюючи радість, зустрічала вона мене біля свого дому. Подробно

Катерину Білокур ми знаємо за картинами «Напро­весні», «Привіт урожаю», «Сніданок». Усі її твори пройняті щирою любов’ю до рідного краю. Саме тому природа на її полотнах одухотворена, вона наче жива, надихає нас на гарні вчинки.

Подробно

Дарим 300 рублей на твой заказ!
Оставьте заявку, и в течение 5 минут на почту вам станут поступать предложения!
Мы дарим вам 300 рублей на первый заказ!