Sochinenya.com > Школа > 5 класс > сочинения по украинскому языку > ЯК ЗРОБИТИ ШКОЛУ РАДІСНОЮ

ЯК ЗРОБИТИ ШКОЛУ РАДІСНОЮ

ЯК ЗРОБИТИ ШКОЛУ РАДІСНОЮ. От уже п’ятий рік ми кожного дня рано-вранці йдемо до школи. І ще багато років школа буде нашою другою домівкою. Адже тут ми проводимо половину всього свого часу.

Всім відомо, що більшість учнів ходять до школи не тому, що їм дуже хочеться, а тому, що так треба. Тому що, не закінчивши школи, не вступиш до інституту, не отримаєш професії. Чи тому, що у школі в нас багато друзів і хочеться просто поспілкуватися. А як хотілося б, щоб навчання було не тільки обов’язком, але й приносило справжню радість. Що ж для цього тре¬ба? Як зробити нашу школу радісною?
Я ввацсаю, що, по-перше, школа має бути красиво оформленою. Щоб у неї було приємно заходити. Наприклад, можна розташувати у коридорах більше квітів, акваріумів з рибками тощо. А на стінах — гарні картинки з відомих мультфільмів, малюнки дітей, казкові персонажі. Також можна на перервах вмикати веселу музику. І тоді в дітей буде гарний настрій, їм не захочеться сваритися й ображати один одного. У школі іноді проводять концерти, влаштовують цікаві екскурсії. Але ж учням хочеться, щоб таких заходів було значно більше. І щоб до шкільних концертів у той чи інший спосіб залучали майже всіх учнів. Радісна атмосфера має панувати і на уроках. Адже учням набридає вчити правила і повторювати одні й ті самі фрази за вчителем.
Я дуже люблю, коли на уроках проводять ігри, вікторини, конкурси тощо. Коли матеріал уроку викладається в яскравій формі, з використанням малюнків, плакатів, фільмів, вікторин. І звісно, коли вчитель посміхається, а не сварить учнів. Адже ми не такі вже й погані, і розуміємо, коли до нас гарно ставляться!
У нашій школі вже й зараз багато чого робиться, щоб зацікавити учнів. І мені все більше й більше подобається ходити до школи. Навчання стає радісним!

Sochinenya.com > Школа > 5 класс > сочинения по украинскому языку > ЯК ЗРОБИТИ ШКОЛУ РАДІСНОЮ

ЯК ЗРОБИТИ ШКОЛУ РАДІСНОЮ

ЯК ЗРОБИТИ ШКОЛУ РАДІСНОЮ. От уже п’ятий рік ми кожного дня рано-вранці йдемо до школи. І ще багато років школа буде нашою другою домівкою. Адже тут ми проводимо половину всього свого часу. Read on »